Rady a tipy:

Mobil k pračce zdarma

24. 1. 2018
DATART Vám přináší opět něco navíc. K nákupu u vybraných typů praček nyní dostanete dárek, legendární Nokii 3310! Vybrat si můžete ze tří barevných variant, do kterých se tahle nedostižná klasika obléká už více než 15 let.

Špatně pere, málo ždímá, nechává na vašem prádle cucky nebo je prádlo po vyprání zatuchlé a špína ne a ne pustit? Nechte ji odejít do pračkového nebe a pořiďte si pračku novou! V DATARTu nyní v rámci jedinečné akce dostanete navíc k vybraným modelům zdarma i legendární mobilní telefon Nokia 3310 ve třech barevných variantách (modrá, šedá nebo červená). Akce platí od 24. ledna 2018 až do vyprodání zásob.

Do exkluzivní nabídky jsme pro vás vybrali 24 typů praček od prémiových výrobců jako LG, Beko, Electrolux, Bosh, AEGSamsung. Celý seznam najdete zde. Než se rozhodne, jakou pračku si zvolíte, měli byste si položit několik zásadních otázek:

Potřebujete pračku s předním nebo horním plněním? Kolik můžete do nového pomocníka investovat? Jaké funkce navíc musí mít? Hodí se do vaší domácnosti? Splní vše, co od ní očekáváte?Pokud si náhodou nevíte rady, náš šikovný rádce vám zaručeně pomůže.

Navštivte kteroukoliv z našich prodejen nebo stránky e-shopu a přesvědčte se, že nakupování v DATARTu je radost!

 

Nahoru