Rady a tipy:

Samsung AddWash: Přidávejte prádlo i během praní

15. 8. 2017
I když máte pračku s předním plněním, můžete během praní přidávat zapomenuté kusy prádla. Pomůže technologie Samsung AddWash.

Zapomněli jste v koši na prádlo jednu ponožku? Přišlo vaše dítě ve špinavém tričku pět minut poté, co jste zapnuli pračku? V takových případech jste nejspíš museli čekat i několik dní, až se koš znovu naplní – moderní pračky jsou sice úsporné, umí šetřit vodu i elektřinu, ale přesto není zrovna efektivní pouštět je nanovo kvůli jednomu kusu prádla.

Jenže co když jste zapomněli vyprat se zbytkem oblečení zrovna tu bílou košili, kterou potřebujete druhý den na pracovní schůzku? Nezbylo než vyplýtvat vodu, energii a v neposlední řadě také čas potřebný na její vyprání.

Technologie AddWash od Samsungu vás podobného problému navždy zbavuje. Do vybraných modelů svých praček s předním plněním nainstalovala firma druhá, menší dvířka. Ta můžete otevřít i během pracího cyklu a přidat potřebné kusy oblečení – snadno, bez čekání a hlavně efektivně.

Nejen pro zapomnětlivé

Systém AddWash ale využijete i ve chvíli, kdy máte v pračce od počátku všechny kusy prádla. Druhá dvířka mohou působit jako maličkost, ale získáváte díky nim u pračky s předním plněním zásadní výhody, které dosud nabízely jen pračky s plněním vrchním.

Pokud například některé citlivější oděvy perete v ruce, můžete je do pračky přidat jen na závěr – nechat je vymáchat nebo vyždímat. Stejně tak se hodí možnost přidat během praní aviváž přímo do bubnu.

Výhodou praček s technologií AddWash je také to, že se při otevírání nemusíte téměř nijak omezovat – dvířka jsou odemčená kdykoli, pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 °C. A to je ve většině případů.


Samsung Add Wash

Nahoru